W głowie mam już jedno Wasze pytanie: po co kupować „smart termometr”, skoro zwykłe są tańsze? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższej recenzji. Tak więc życzę miłej lektury artykułu, w którym główną rolę gra czujnik Sonoff!

Czujnik Sonoff – wygląd

Produkt dostaliśmy na testy ze sklepu Houseiq.pl. ในตอนแรกฉันจะอธิบายกล่องที่ดูแตกต่างจากกล่องมาตรฐานเล็กน้อยและเซ็นเซอร์ Sonoff ซ่อนอยู่ แทนที่จะใช้พื้นหลังสีขาว Sonoff เลือกสีส้ม ฉันคิดว่านี่เป็นขั้นตอนที่น่าสนใจเนื่องจากไม่ใช่อุปกรณ์แบบสแตนด์อโลน (คุณต้องใช้สะพาน Zigbee เพื่อทำงาน)

เซ็นเซอร์ Sonoff

Napisy na opakowaniu są koloru białego. Sam termometr jest niewielki, co jest dużą zaletą, ponieważ można go dyskretnie ukryć w pomieszczeniu. Dużym plusem jest taśma dwustronna, która pozwala na zamocowanie czujnika np. na ścianie. Termometr jest biały. Dla mnie to zaleta, ponieważ ściany w moim mieszkaniu są właśnie tego samego koloru. Dzięki temu urządzenie „wtapia” się w tło. Na samym środku jest wygrawerowany symbol termometru.

เซ็นเซอร์ Sonoff

การกระทำ

Zacznijmy od podstawowych parametrów. Czujnik pokaże temperaturę oraz wilgotność powietrzą w naszym domu. Robi to z dużą dokładnością (sprawdzałem z innymi termometrami). Praktycznie czujnik jest dokładny do 0,1 wartości. Jedyna wada, którą zauważyłem (przynajmniej na początku), to małe problemy z parowaniem z bramką Sonoffa. Później nie doświadczyłem tych problemów.

เซ็นเซอร์ Sonoff

Czujnik Sonoff – aplikacja

Czujnik połączyłem z Sonoff Bridge (a co za tym idzie z aplikacją Ewelink). Dlaczego? Ponieważ odpowiemy sobie na pytanie ze wstępu. Taki smart termometr daje nam dużo możliwości. Podstawową zaletą jest fakt, że możemy sprawdzić temperaturę gdziekolwiek jesteśmy. Nie jest to super opcja „WOW”, ale miło to wiedzieć.

เซ็นเซอร์ Sonoff

อย่างไรก็ตามข้อได้เปรียบที่สำคัญที่สุดคือความเป็นไปได้ในการสร้างสถานการณ์ ลองนึกภาพดูสิ คุณมีตัวควบคุมอุณหภูมิอัจฉริยะ คุณสร้างสถานการณ์ - "เครื่องทำความร้อนจะทำงานเมื่ออุณหภูมิต่ำกว่า 15 องศาและเมื่ออุณหภูมิสูงกว่า 25 องศาจะดับลง - ฉากนี้จะเปิดขึ้นในชั่วโมงที่มีคนอยู่บ้าน" หรือ "ความชื้นในอากาศลดลงต่ำกว่า x% ความชื้นในอากาศจะเปิด" . ช่วยประหยัดเวลาและค่าใช้จ่ายได้มาก

ผลบวก

เซ็นเซอร์วัดอุณหภูมิ - ความชื้นอัจฉริยะเป็นทางออกที่ดีมากสำหรับผู้ที่ต้องการขยายบ้านให้ใหญ่ขึ้นกว่าการ "เปิดและปิดไฟอัตโนมัติ" แฟนเทคโนโลยีรายอื่นอาจข้ามการซื้อนี้ คุณสามารถซื้อเซ็นเซอร์นี้ ที่ลิงค์นี้.


Pawełเป็นคนดีมากที่มีความลับมากกว่าหนึ่ง😉เขารัก Google Home และทุกอย่างที่สามารถเชื่อมต่อกับมันได้ เขาไม่กลัวที่จะแสดงความคิดเห็นและเป้าหมายของเขาคือการออกแบบบ้านอัจฉริยะเพื่อให้มองไม่เห็น เขายินดีตรวจสอบทั้งผลิตภัณฑ์สมาร์ทโฮมและกล้อง - เช่นรถยนต์

กลุ่มสมาร์ทโปแลนด์โดย SmartMe

กลุ่มโปแลนด์ Xiaomi โดย SmartMe

โปรโมชั่น SmartMe

โพสต์ที่เกี่ยวข้อง